Bağlantılar
   • Misyon & Vizyon
   • Hedeflerimiz
   • Tüzük
 

HAKKIMIZDA

Ülkemizin ekonomik, kültürel ve sosyal alanlardaki İnovatif ve AR-GE faaliyetlerini destekleyerek; Bölgesel kalkınma yoluyla topyekûn kalkınmanın gerçekleşmesine katkı yapmak,Üyeleri arasında iş birliği imkânlarını artırmak. Üyelerinin yurt içi ve yurt dışındaki iş birliği imkânlarından haberdar olmasını sağlamak,üyelerine yönelik, eğitim programları, seminerler, konferanslar düzenlemek ve projeler yapmak. Girişimcilik ruhunu yaygınlaştırmak, gençlerin ve kadınların girişimci olmaları yönünde eğitim faaliyetleri düzenlemektir


Misyon

Öğrenmeyi yaşamın öznesi olarak benimseyen bir toplum bakışıyla, öncelikli gençler ve yetişkinler olmak üzere tüm bireylere çağın ve ihtiyaçların gerektirdiği sosyal, kültürel, ekonomik bilgi ve beceri kazanmalarına destek olmak üzere öncü rol üstlenerek projeler geliştirmek ve yürütmektir.


Vizyon

Ülkemizin bir öğrenme kampüsüne dönüşebilmesi için herkesin hayat boyu öğrenme sürecine aktif katılmasına destek olma hizmetinde mükemmele ulaşmış uluslararası boyutta lider bir gönüllü kuruluş olmaktır.


 
BAĞLANTILAR

Kurumsal Yapı

Faaliyetler

Kurullar

Galeri
Duyurular
Aydın

İletişim
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES: Yeni, 78/1. Sk. No:21, Güney Apt. 09800 Nazilli AYDIN
TELEFON:0505 305 77 28
FAX:0530 312 21 58
E-POSTA:bilgi@nazhayat.org
 

" Ülkemizin sosyal, kültürel, ekonomik, teknolojik, inovatif ve AR-GE faaliyetlerini destekleyerek kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş bir dernektir. "

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler Nazilli Hayat Boyu Öğrenme Derneğine aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.