CONNECT TO CREATE projemiz kabul edildi.

 

    Erasmus+ projeleri kapsamında 2020 çağrı döneminde Connect to Create projemiz kabul edilmiştir.

 

Kuşaklararası Köprü: 'Connect to Create' İtalyan koordinatör, EduVita tarafından yönetilen bir Erasmus+ Stratejik Ortaklık projesidir. Projenin diğer ortakları İtalya, Slovenya, Polonya, Türkiye, Litvanya ve Çek Proje Ortaklarımız Cumhuriyetidir.

Projenin hedefi; yaşlı bireylerin maruz kaldıkları kuşak farklılıkları, sorunları ve eğitim sistemindeki gençlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektir. Proje ortakları proje kapsamı dahilinde kuşaklar arası dayanışma tabanlı öğrenme ile ilgili çeşitli çalışmalara başlamışlardır.

Projenin amaçları: Uluslararası düzenlenecek olan iki atölye uygulaması ile proje ortakları arasında pratik bilgi alışverişinde bulunmak, bir dizi iyi uygulama örnekleri oluşturmak, eğitimler düzenleyerek yetişkin eğitimcilerin yetkinliklerini geliştirmektir. Bunun yanısıra, yeni fikirler oluşturmak ve bunları kendi ülkelerindeki katılımcılara sunmaktır.


Geri Dön

 
BAĞLANTILAR

Kurumsal Yapı

Faaliyetler

Kurullar

Galeri
Duyurular
Aydın

İletişim
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES: Yeni, 78/1. Sk. No:21, Güney Apt. 09800 Nazilli AYDIN
TELEFON:0505 305 77 28
FAX:0530 312 21 58
E-POSTA:bilgi@nazhayat.org
 

" Ülkemizin sosyal, kültürel, ekonomik, teknolojik, inovatif ve AR-GE faaliyetlerini destekleyerek kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş bir dernektir. "

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler Nazilli Hayat Boyu Öğrenme Derneğine aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.