STARLEARN isimli Projemizin II.Toplantısı Ülkemizde gerçekleşti.

 

    Starlearn isimli Projemizin II. Toplantısı 20-21 Eylül 2019 tarihinde Ülkemizde derneğimiz tarafından gerçekleştirilmiştir. Toplantıya proje ortaklarımız Avusturya, Polonya, Yunanistan, Romanya ülkelerinden Nazillimize gelerek katılmışlardır. Nazilli Ticaret Odasında gerçekleştirilen toplantıda bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkkında bilgiler verilmiştir.

 

Toplantının ikinci gününde yapılacak olan çalışmalar ile ilgili detaylı bilgiler verilmiştir. Bu bilgiler kapsamında çalışmalarımız son hızla devam etmesi ve ayrıca önümüzdeki yıl yapılacak olan Romanyadaki toplantının tarihi belirlenmiştir.


Geri Dön

 
BAĞLANTILAR

Kurumsal Yapı

Faaliyetler

Kurullar

Galeri
Duyurular
Aydın

İletişim
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES: Yeni, 78/1. Sk. No:21, Güney Apt. 09800 Nazilli AYDIN
TELEFON:0505 305 77 28
FAX:0530 312 21 58
E-POSTA:bilgi@nazhayat.org
 

" Ülkemizin sosyal, kültürel, ekonomik, teknolojik, inovatif ve AR-GE faaliyetlerini destekleyerek kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş bir dernektir. "

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler Nazilli Hayat Boyu Öğrenme Derneğine aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.